logo

O mnie

O mnie

Wizaż od zawsze był moją pasją. Przygodę z makijażem zaczęłam ponad 10 lat temu i tak stopniowo coraz bardziej angażowałam się i rozwijałam, aż w końcu pasja stała się sposobem na życie. Współpracuję z doświadczonym fotografami, fryzjerami oraz stylistami, a efekty naszej pracy można zobaczyć na zdjęciach w moim portfolio. Mogę pochwalić się wieloma osiągnięciami - myślę, że najważniejsze z nich to publikacje dla prestiżowych magazynów branżowych - HAIR TRENDY, Be Magazyn, Glasses Project, Beauty scene, trend hunter czy Ipressmagazine. Miałam przyjemność współpracować przy kampaniach reklamowych dla wielu firm z różnych branży, między innymi Kaaral - fryzjerstwo, Louis Et Ines, Sajda, Retro Me - odzież, Republika artystyczna - biżuteria, Brylove - okulary, współpracuję również z Wyższą Szkołą Bankową. Regularnie biorę udział w sesjach fashion, pracowałam przy tworzeniu licznych lookbooków dla polskich firm odzieżowych.

Współpracuje z agencjami z całej Polski malując modelki do zdjęć testowych. Brałam udział w sesjach biznesowych m.in. dla banku ING oraz dla licznych korporacji. Pracowałam przy realizacji filmów i sesji wizerunkowych m.in. dla firm Osadkowski S.A, Lellek Group oraz Elemont Sp. z o.o. Regularnie tworzę makijaże do sesji prywatnych (ciążowe, portretowe, ślubne etc.). Miałam przyjemność wykonywać makijaże do konkursów fryzjerskich m.in. do Revlon Professional Style Master 2015 Rome (IV miejsce). Wykonuję również makijaże ślubne oraz okolicznościowe.

Gdyby nie ciężka praca odpowiedni ludzie i determinacja nie byłoby mnie tu gdzie teraz jestem…. a jestem szczęściarą i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że kocham swoją pracę :-)

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Agata